سرمایه‌گذاری

بهترین سیگنال خرید و فروش سهام-سبد پیشنهادی بورس با 50% تخفیف

عموما اشخاصی که اطلاعات و زمان کافی برای تحلیل بازار سرمایه را ندارند، به دنبال بهترین سیگنال خرید و فروش سهام در بورس هستند. از طریق دو محصول سبد پیشنهادی و سهامداران انیگما می‌توان بهترین سهام در بازار سرمایه را شناسایی و بیشترین سود را در بورس کسب کرد. سهامداران در بورس یلدا سال 1401 می‌توانند این دو محصول را با تخفیف ویژه تهیه کنند تا حداکثر بازدهی را در سرمایه‌گذاری خود کسب کنند.

در مقاله سرمایه گذاری چیست با انواع روش‌های سرمایه‌گذاری بیشتر آشنا شوید. در این مقاله نیز روش سرمایه‌گذاری از طریق پربازده ترین سیگنال خرید و فروش در بورس توضیح داده شده است. می‌توانید سوالات خود را در بخش گفت‌وگوی آنلاین با کارشناسان ما در میان بگذارید.

بهترین سیگنال خرید و فروش در بورس

انیگما هر هفته 5 سهم از ارزنده‌ترین سهام بازار سرمایه را در قالب سبد پیشنهادی معرفی می‌کند. سیگنال خرید و فروش و سهم‌های انتخاب شده توسط تیمی از کارشناسان بازار سرمایه و بر اساس تحلیل بنیادی انتخاب می‌شوند.

سهم‌های سبد پیشنهادی انیگما باتوجه به نوسانات و شرایط بازار هر هفته آپدیت می‌شوند. در تغییرات هر هفته ممکن است یک یا چند سهم از سبد خارج و سهم‌های دیگر جایگزین آن‌ها شوند. خروج یک سهم از سبد به معنای عدم ارزندگی آن سهم نیست، بلکه پیش‌بینی می‌شود سهم‌های جایگزین شده امکان رشد بیشتری داشته باشند. برخی مواقع نیز تغییری در سبد اعمال نمی‌شود و انتظار می‌رود سهم‌های موجود در سبد رشد بیشتری داشته باشند.

پربازده ترین سیگنال خرید در سبد پیشنهادی انیگما

بازدهی سبد پیشنهادی انیگما از ابتدا (مهر ماه سال 1399) تاکنون با شاخص کل بورس مقایسه شده است. باتوجه به اینکه شاخص کل بورس در این بازه زمانی 5/5- درصد بوده است، سبد پیشنهادی انیگما 135/1 درصد بیشتر از شاخص بورس بازدهی داشته است.

بازدهی سبدهای پیشنهادیبازدهی شاخص کل
129/6%5/5%-

در مقایسه‌ای دیگر بازدهی یک ساله سبد پیشنهادی انیگما با 3 صندوق مشترک گنجینه ارمغان الماس، زمرد آگاه و مشترک مبین سرمایه که پربازده‌ترین صندوق‌ها در سال گذشته بوده‌اند، مورد بررسی قرار گرفته است. مبنای بررسی بازدهی صندوق‌های سرمایه‌گذاری سایت فیپیران می‌باشد. در این بررسی بازدهی سبد انیگما در یک سال گذشته 19/22 درصد بالاتر از بهترین صندوق سرمایه‌گذاری بوده است.

نام صندوقبازدهی
مشترک گنجینه ارمغان الماس40/81%
زمرد آگاه33/28%
مشترک مبین سرمایه28/61%
سبدهای پیشنهادی انیگما63

در ادامه تصویر نمونه‌ای از سبد پیشنهادی انیگما نمایش داده شده است.

بهترین سیگنال خرید و فروش سهام در بورس

استراتژی معاملاتی با سبد پیشنهادی انیگما

در سبد پیشنهادی انیگما، تحلیل بنیادی هر یک از سهم‌های معرفی شده همراه با سبد ارائه می‌شود. افراد می‌توانند پنجشنبه هر هفته پس از انتشار سبد، سهم‌ها و تحلیل‌های موجود را مشاهده و بررسی کنند، سپس در اولین روز معاملاتی هفته نسبت به فروش سهام خارج شده از سبد و خرید سهام معرفی شده اقدام کنند.

یکی از مهم‌ترین نکات در چینش پرتفو، تخصیص مناسب میزان سرمایه به هر یک از سهم‌های سبد پیشنهادی می‌باشد. طبق راهنمای استفاده از سیگنال خرید و فروش انیگما، وزن پیشنهادی برای هر سهم 20 درصد است.

استراتژی انیگما برای انتخاب سهم‌های موجود در سبد پیشنهادی، میان‌مدت و بلندمدت است؛ بنابراین پیشنهاد می‌شود برای کسب بیشترین بازدهی در بورس به‌صورت مستمر و هر هفته با سبد انیگما همراه باشید و پرتفوی خود را طبق آن بروزرسانی کنید. اما باتوجه به اینکه مبنای انتخاب این سهام بنیادی هستند، خرید و نگهداری هر کدام از سبدها نیز به‌تنهایی می‌تواند منجر به کسب سود شود.

سیگنال خرید و فروش سهام از طریق فالوتریدینگ

شناسایی و دسترسی به اطلاعات خاص بازیگران بورس و رصد آن‌ها می‌تواند سیگنال خرید و فروش روزانه سهام بورس باشد. اصطلاحا به این روش معامله که در تمامی بازارهای دنیا مورد استفاده قرار می‌گیرد، فالوتریدینگ گفته می‌شود. در این استراتژی افراد معاملات خود را بر اساس معاملات پربازده‌ترین فعالان بازار انجام می‌دهند.

این روش در بورس نیز رایج است و برخی افراد با استفاده از آن توانسته‌اند بازده خوبی را در بازار سرمایه کسب کنند. اما شناسایی و دنبال کردن افراد پربازده در بورس برای تمامی اشخاص امکان‌پذیر نیست.

در محصول سهامداران انیگما می‌توان به لیست تمامی سهامداران پربازده بازار سرمایه دسترسی داشت. همچنین در بخش تغییرات روزانه این محصول ورود و خروج سهامداران درصدی همه نمادها قابل مشاهده می‌باشد. در ادامه نمونه‌ای از سهم‌هایی که در آذر ماه 1401 با ورود بازیگر همراه بودند به همراه درصد بازدهی هر یک نمایش داده شده است.

نمادتاریخ ورود بازیگر به ترکیب سهامدارانبازدهی سهامدار تاکنون
غالبر14 آذر30%
قشکر20 آذر27%
تمحرکه19 آذر8/5%

همچنین افراد می‌توانند با کلیک بر نام هر بازیگر در بخش تغییرات روزانه به اطلاعات کاملی از وضعیت پرتفوی شخص، درصد بازدهی و نمودار فعالیت‌ها و کارنامه معاملاتی آن‌ها دسترسی داشته باشند.

باید توجه داشت که مدت زمان سهامداری یک شخص بر روی نمادهای مختلف یکسان نیست؛ بنابراین بازدهی کلی اشخاص معیار مناسبی برای سنجش عملکرد آن‌ها نمی‌باشد. انیگما برای رفع این مشکل بازدهی روزانه و مرکب هر یک از بازیگران بورس را محاسبه کرده است.

تخفیف سیگنال خرید و فروش سهم در شب یلدا

اشخاص می‌توانند دو محصول سهامداران و سبد پیشنهادی انیگما را از طریق لینک پکیج بورسی ویژه شب یلدا با 50 درصد تخفیف تهیه کنند.

همچنین برای دریافت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر همین الان در بخش گفت‌وگوی آنلاین با کارشناسان انیگما در ارتباط باشید.

5/5 - (2 رای)
دیدگاه خود را درباره این پست بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا