جلسه هشتم- تحلیل و بررسی صنعت متانول

بهنام علیزاده، کارشناس بورس، در هشتمین جلسه‌‌ی دوره‌ تحلیل بنیادی آکادمی انیگما به معرفی صنعت متانول پرداخته است. در این جلسه میزان تولید و مصرف متانول در دنیا، زنجیره ارزش متانول، تولیدکنندگان بزرگ داخلی و خارجی این محصول و مقایسه ظرفیت هر یک از آن‌ها و همچنین مزایای رقابتی تولیدگنندگان ایرانی مطرح شده است. در ادامه میزان تولید و فروش شرکت پتروشیمی زاگرس به‌عنوان یکی از شرکت‌های تولیدکننده متانول و چند نسبت مالی مهم در این پتروشیمی بررسی شده است.

5/5 - (8 رای)
Summary
جلسه هشتم- تحلیل و بررسی صنعت متانول
Title
جلسه هشتم- تحلیل و بررسی صنعت متانول
Description

در هشتمین جلسه‌‌ی دوره‌ تحلیل بنیادی آکادمی انیگما به معرفی صنعت متانول پرداخته است. در این جلسه میزان تولید و مصرف متانول در دنیا، زنجیره ارزش متانول، تولیدکنندگان بزرگ داخلی و خارجی این محصول و مقایسه ظرفیت هر یک از آن‌ها و همچنین مزایای رقابتی تولیدگنندگان ایرانی مطرح شده است. در ادامه میزان تولید و فروش شرکت پتروشیمی زاگرس به‌عنوان یکی از شرکت‌های تولیدکننده متانول و چند نسبت مالی مهم در این پتروشیمی بررسی شده است.

سایر جلسه‌ها

جلسه نهم آکادمی انیگما

جلسه نهم- آموزش تحلیل بنیادی با اکسل

سعید خانی‌نژاد، کارشناس بورس، در نهمین جلسه‌‌ی دوره‌ آموزش تحلیل بنیادی آکادمی انیگما به آموزش تحلیل بنیادی با استفاده از اکسل پرداخته است. در این

۳ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا